About me and „my book”

Jak się tutaj znalazłam? Szczerze przyznam – sama ciągle jestem w szoku, że zdecydowałam się na tego bloga!

Pisanie zawsze sprawiało mi przyjemność. W życiu napisałam już 6 i pół pamiętników. Lubię to robić, uwielbiam wracać chwilami do starych zapisków, przyglądać się swoim emocjom w momencie wylewania ich na papier. Czasem nie dowierzam, że to byłam ja! Pragnę rozwijać się w każdej dziedzinie mojego życia, w której widzę taką możliwość. Pisanie jest jedną z nich. 

Studiuję psychologię stosowaną i język chiński. Mam 21 lat i jeszcze dużo czasu na eksperymenty. Pomyślałam więc, czemu nie? Zrobię to, bo później na 100% będę żałować. Jestem więc tutaj i zaczynam tworzyć coś swojego, indywidualnego, dla mnie wyjątkowego. 

Od dziecka zwiedzam świat. Bliższy i dalszy. Marzy mi się życie pełne podróży, ciągłych niespodzianek i wypraw w nieznane. Mam mapę świata na ścianie, przybijam pinezki i odhaczam kolejne destynacje na liście marzeń. Chciałabym je tutaj pokazywać, dawać wskazówki, radzić i dzielić się wspomnieniami.

Interesuje mnie rozwój osobisty, pod każdym względem. Patrząc na siebie, czasem nie mogę uwierzyć, jak z roku na rok moje życie się zmienia. Tyle się dzieje! Tyle można pisać!

Uwielbiam fotografię. Kiedyś miałam na nią więcej czasu. Teraz nie rozstaję się z aparatem w trakcie wyjazdów, wycieczek, spacerów. Staram się zatrzymywać piękne chwile. Lubię dzielić się radosnymi momentami. Wywołuję zdjęcia, uwielbiam to!

Dużo czytam. Zawsze bez względu na wszystko myślę optymistycznie, wierzę w psychologię pozytywną i wizualizację. Mam wspaniałą bratnią duszę. Lubię dobre kino z okazji piątkowego wieczoru, zawsze z lampką wina i zapalonymi świeczkami (po mamie). Kiedyś tańczyłam taniec towarzyski, baardzo amatorsko i nieprofesjonalnie, ale z ogromną radością! O to chyba chodzi w życiu? W tym roku zaczęłam swoją przygodę z joggingiem. Mam jeszcze mnóstwo sportów, których chciałabym spróbować! Staram się żyć zdrowo i świadomie. Jednak dosyć często ulegam pokusie słodkości, a co! Uwielbiam pozytywnych ludzi i pozytywne sytuacje, uczę się na błędach. 

Mam mnóstwo marzeń i powoli je realizuję.

Blog (a w przyszłości książka?) jest jednym z nich. Czas więc na kolejnego „ptaszka” na mojej liście marzeń! 

IMG_4262

0 komentarzy

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: