THOUGHTS

KOCHAM BALI Z WHAT ANNA WEARS | DOCENIAJ CHWILE #1

15 dziewczyn w jednym miejscu. Każda ze swoją własną historią, planami, marzeniami, celami do zrealizowania. Jedna nie podobna do drugiej. Jednak jest coś, co wszystkie mają ze sobą wspólnego – jedna motywacja, która przyprowadziła je na to balijskie spotkanie.

Już od dawna uważam, że Instagram łączy ludzi – o podobnych zainteresowaniach, różnych momentach w życiu czy innych charakterach. Mimo, że niektórzy nie podchodzą do niego na poważnie, daje ogromne możliwości na rozwój i jest źródłem inspiracji.

 

Ale od początku

8 sierpnia miałam przyjemność brać udział w warsztatach KOCHAM BALI zorganizowanych we współpracy Anny Skury (whatannawears) i marki Triumph. Wejściówki były do wygrania w konkursie ogłoszonym na IG i FB. Ania to prawdziwa dusza towarzystwa a jej podróże i styl życia inspiruje wiele kobiet – 15 uczestniczek warsztatów mogło przekonać się o tym na własnej skórze. Ania dokonała niemożliwego i przeniosła balijski klimat prosto do serca Krakowa. Warsztaty odbywały się na dachu hotelu Sheraton. Widok był przepiękny, wystrój egzotyczny a serwowane posiłki lekkie, zdrowe i przepyszne! Zresztą sami zobaczcie!

Co się działo?

Jak sama nazwa mówi, warsztaty miały na celu kilkugodzinne przeniesienie się na piękną indonezyjską wyspę Bali. Zaczęłyśmy od przygotowywania własnych acai bowls, przy pomocy cudownych rekwizytów tworzyłyśmy zdjęcia flatlay, zjadłyśmy egzotyczny lunch oraz przez godzinę ćwiczyłyśmy niesamowicie rozciągającą dynamiczną yogę (i to z jakim widokiem!). Mimo, że yogę ćwiczę już od jakiegoś czasu, z takim treningiem spotkałam się po raz pierwszy! Klasyczne pozycje yogowe łączyłyśmy z elementami tańca i fitnessu – było intensywnie, ale przy tym bardzo lekko i radośnie. Cały dzień był przepełniony wieloma rozmowami na różnorodne tematy, dzieleniem się swoimi doświadczeniami oraz wspomnieniami z wyjątkowych przygód. Śmiechu nie brakowało!

Co z tą wyjątkowością?

Po całym dniu przepełnionym mnóstwem emocji pomyślałam sobie, że idąc na warszaty jeszcze 8 godzin wcześniej myślałam tylko o tym, żeby poznać Anię Skurę. Była ona dla mnie od dawna ogromną inspiracją – życiową i podróżniczą. Jednak ten dzień po raz kolejny w życiu pokazał mi, że każdy człowiek pełen jest niespodzianek i niewidocznych na pierwszy rzut oka motywacji. Piętnaście dziewczyn, które jeszcze z rana wydawały się podobne do siebie, okazały się wyjątkowymi, niepowtarzalnymi kobietami z pomysłem na siebie i własnym planem na życie. Ogromną przyjemnością było dla mnie słuchanie każdej z nich. Życie każdego człowieka pełne jest przygód, wrażeń, emocji i uczuć niewidocznych na pierwszy rzut oka. Ale wystarczy chwila czy krótka rozmowa, aby przekonać się, że z KAŻDEGO można czerpać ogromną inspirację. 

Ja po dniu „spędzonym na Bali” czułam w sobie ogromną siłę. Siłę, którą nazbierałam od każdej napotkanej osoby. Mimo, że na codzień jestem dziewczyną mającą wiele marzeń, ogromną ilość celów i pozytywnie patrzącą na otaczający świat, to spotkanie udowodniło mi JESZCZE BARDZIEJ, że życie jest po to, aby każdy kolejny dzień był coraz piękniejszy. Nie można się bać. Trzeba próbować. Próbować pokonywać swoje lęki. Stawiać czoła trudnościom. Przekraczać granice. Kochać z zaangażowaniem. Doceniać. Być wdzięcznym i okazywać wdzięczność. Marzyć. Wykorzystywać okazje i dziękować, za to, co się ma. Życie składa się z pięknych chwili – nie czekajmy na nie, twórzmy je!

I otwórzmy się na ludzi. Nie traktujmy nikogo powierzchownie. Poświęćmy choć chwilę na poznanie. Nie oceniajmy. Jestem pewna, że podchodząc do nowych znajomości z otwartością, jesteśmy w stanie wyciągnąć z nich więcej. Interesujmy się ludźmi i tym, co chcą przekazać. Czasem może się okazać, że u innych znajdziemy rozwiązanie swoich problemów, inspirację na kolejny dzień czy chociażby powód do uśmiechu.

wojciech-gruszczynski-triumph-krakow-165

fotograf: Wojciech Gruszczyński
YogaBeat Studio : http://yogabeat.pl
Catering : https://www.facebook.com/cocobowlswarsaw/

komentarze 4

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: